تبلیغات ارزان

بررسی راهکارهای تبلیغات ارزان

تبلیغات تاثیر گذار

بسیار از صاحبان مشاغل به دلیل بالا بودن هزینه های تبلیغات سعی می کنند تبلیغ کمتری را انجام بدهند که این امر مستقیما روی فروش و بازاریابی محصول و یا خدمات تاثیر مستقیمی می گذارد. و موجب کاهش سطح تقاضا و فروش می شود. در این مقاله سعی داریم که راهکارهای را در جهت مدیریت تبلیغات ارائه دهیم در ادامه با ما همراه باشد. هدف از تبلیغ ارسال یک پیام مشخص به مخاطب است . که این پیام در جهت فروش محصول و یا ارائه خدمات صورت می‌گیرد. تقریبا تمامی مشاغل برای موفقیت نیازمند تبلیغات هستند. می توان نتیجه گرفت که تبلیغات با کسب و کار متصل است. در حقیقت تبلیغات هم مانند خود کسب و کار یک سرمایه گذاری است. که این سرمایه گذاری هم می تواند کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد. 

تبلیغات یک نوع سرمایه گذاری در کسب و کار شما می باشد و در واقع نمی توانیم آن را صرفا هزینه بنامیم.

در سال های اخیر رقابت در میان مشاغل افزایش یافته است . این نکته تاثیر زیاد در افزایش هزینه های تبلیغات داشته است. و بسیاری از رسانه همانند گذشته نمی توانند موجب نفوذ محصول و یا خدمات در بازار شوند.

بررسی راهکارهای تبلیغات ارزان

چگونه تحقیق کنیم؟

قبل از انجام هر اقدامی ابتدا با بررسی و تحقیق تمامی جنبه های تبلیغات و مشاوره در این زمینه می تواند در جهت انجام تبلیغات بسیار مفید باشد. هزینه کردن بدون مدیریت سرمایه در تبلیغات می تواند به کسب و کار آسیب برساند. این موضوع به راحتی اهمیت تحقیق را در تبلیغات نشان می دهد. بررسی کنید که تبلیغات بیشترین بازدید را در چه مکان هایی دارد. جدا از تبلیغات در فضای مجازی ‏مانند رسانه های اجتماعی، تحقیق کنید که در فضاهای شهری بهترین محل نصب تبلیغات کجا می باشد.  در کدام فضاهای شهری (داخلی و خارجی) بیشترین بازدید را می توان داشته باشید. بعد از انتخاب صحیح و کارشناسی می توانید یکی از مدیا های تبلیغات محیطی را بنا به محل نصب و یا ارائه انتخاب کنید.

بررسی راهکارهای تبلیغات ارزان

در کدام رسانه تبلیغ کنیم؟ 

انتخاب یک رسانه در مدیریت هزینه تاثیر مستقیم دارد. و در کسب و کارهای کوچک این نکته اهمیت بیشتری دارد. اینکه از کدام مدیا تبلیغات محیطی استفاده کنید. در گذشته از چاپ بروشور و چاپ تراکت که با چاپ افست انجام می شد برای بازاریابی و فروش استفاده می شود . امروزه برای بسیار از اطلاع رسانی ها و تبلیغات از چاپ هایی نظیر چاپ بنر ‏، چاپ استیکر ، چاپ فلکس و چاپ بیلبورد ،لایت باکس و ... در تبلیغات استفاده میشود که هر کدام از این چاپ ها در جای خود می توانند در جهت مدیریت هزینه ها مفید و سودمند باشند. چاپ استیکر ارزان قیمت و با کیفیت است و در جاهایی که نصب آگهی تبلیغاتی به سادگی انجام نمی پذیرد می تواند مدیا مناسبی باشد زیرا چاب استیکر در هر سطحی قابل نصب می باشد. مثلا با یک روکش لمینت می توانید چاپ استیکر با کیفیت را روی زمین بچسبانید . این موضوع باعث می شود که هر فردی که در روی زمین قدم می زند در مقابل تبلیغ شما قرار گیرد. همچنین چاپ بنر باکیفیت و ارزان است و می تواند بدون سازه خاصی به راحتی نصب شود. چاپ فلکسی یا چاپ فلکس با کیفیت است و نسبت به چاپ استیکر و چاپ بنر احتیاج به نور پس زمینه دارد که در تابلوهای شهری و لایت باکس ها مورد استفاده قرار می گرد.