چاپ و دکوراسیون آشپزخانه

معرفی چاپ بنر، چاپ استیکر و چاپ فلکسی در دکوراسیون آشپزخانه

تزیینات آشپزخانه

سبک دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان عناصر برای بسیاری از افراد و خانم های خانه دار بسیار با اهمیت است. در بعضی از ساختمان ها چیدمان و ایجاد یک دکوراسیون مناسب به دلیل محدودیت های آپارتمان ها به راحتی امکان پذیر نیست. با این حال با کمی آشنایی با مفاهیم بصری و حس زیباشناسی می توان به یک ترکیب بندی مناسب رسید. ترکیب بندی مناسب است که در عین زیبایی و سادگی بسیار کاربردی باشد. در اکثر آپارتمان ها فضای آشپزخانه کوچک است که این موضوع باعث می‌شود که بسیار از افراد دنبال محصولاتی باشند که بتوانند فضای آشپزخانه را زیباتر و کاربردی تر نشان دهد. در این مقاله سعی داریم به محصولات چاپی بپردازیم که در فضای آشپزخانه به کار می‌روند و بسیار کاربردی هستند در ادامه با ما باشید.

محصولات چاپی نظیر چاپ بنر ، چاپ استیکر ، چاپ فلکس به دلیل استفاده از متریال مناسب ، مقاومت و کیفیت بالا و در دسترس بودن می توانند انتخاب بسیار مناسب برای تزیینات آشپزخانه باشند.

 

معرفی چاپ بنر، چاپ استیکر و چاپ فلکسی در دکوراسیون آشپزخانه

محصولات چاپی تزیینی

خدمات چاپی طیف گسترده‌ای از محصولات چاپی را شامل می‌شود. در اینجا به انواع مختلفی از محصولات چاپی که در دکوراسیون آشپزخانه کار برد دارند می پردازیم. یکی از محصولات مناسب برای استفاده در دکوراسیون آشپزخانه چاپ استیکر می باشد. چاپ استیکر با کیفیت و ارزان است و همچنین چاپ استیکر و یا چاپ وینیل به دلیل عریض بودن و  استفاده از متریال  از جنس PVCانعطاف پذیری بالایی دارد. این محصول کاربردی و با کیفیت در برابر آب و پاره شدن مقاومت و استحکام بالایی دارد . این ویژگی ها این محصول را به یکی از مناسب ترین محصولات در زمین دکوراسیون تبدیل کرده است. از این چاپ می توانید در هر سطحی با هر متریالی استفاده کنید . چاپ استیکر روی شیشه و روی فلز ، سنگ ، پلاستیک و ... نصب کرد.  چاپ استیکر انواع مختلفی دارد که می توان به چند نمونه از آن اشاره کرد : چاپ استیکر شیشه ای ، چاپ استیکر زمینه سفید ، چاپ استیکر رنگی ، چاپ استیکر شبرنگ ، چاپ استیکر براق  و چاپ استیکر مات . یکی دیگر از محصولات چاپ بنر است . چاپ بنر بسیار باکیفیت و ارزان است و همچنین در دسترس و مقاوم است. چاپ بنر به سادگی بدون نیاز به سازه خاص قابل نصب است. نور پردازی در چاپ بنر در جلو بنر انجام می شود. چاپ بنر نیز ماندگاری بالا دارد. محصول بعدی که می توانید در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید چاپ فلکس و یا چاپ فلکسی است. چاپ فلکس از متریالی از جنس PVC استفاده می کند این متریال بسیار انعطاف پذیر است و قابلیت عبور نور را دارد و برای استفاده از آن احتیاج به منبع نور است این متریال را در تابلوهای فلکسی و لایت باکس  استفاده می شود هم می تواند جنبه تزیینی و یا تبلیغاتی داشته باشد. چاپ فلکس به دلیل نور پردازی و جلوه بصری زیبا بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار دارد. قیمت چاپ فلکس بنابر کاربرد و اندازه و سازه استفاده شد متفاوت است.

معرفی چاپ بنر، چاپ استیکر و چاپ فلکسی در دکوراسیون آشپزخانه

طراحی و چاپ محصولات تزیینی

در طراحی دکوراسیون داخلی شناخت فضا و شناخت عناصر اهمیت بالایی برخوردار است. در طراحی محصولات چاپی تزیینی  شناخت فضا نصب می توانند تاثیر بسیاری در  تعیین عناصر محصول چاپی داشته باشد. در طراحی چاپ بنر‏‏ ، چاپ استیکر و چاپ فلکس استفاده از تصاویر ، فرم ها و رنگ های مرتبط با فضا موجب هماهنگی بیشتر می شود. در طراحی محصولات چاپی آشپزخانه می توانید از تصاویر آشپزخانه ،  مواد غذایی و عناصر مرتبط  استفاده کنید. از فرم های گرافیکی مرتبط بهره ببرید . در استفاده از رنگ ها به مفاهیم بصری توجه کنید می توانید از رنگ های اشتها آور مانند نارنجی و قرمز می تواند تاثیر طرحتان را بیشتر نشان دهد. در آخر چاپ محصولات تزیینی مانند چاپ بنر باکیفیت و ارزان و در دسترس است. برای سفارش چاپ بنر ، چاپ استیکر با کیفیت و چاپ فلکسس باکیفیت می توانید با مرکز چاپ نوری گرافیک تماس بگیرید.