چاپ فلکسی

چرا چاپ فلکسی؟

همیشه تبلیغات پر زرق و برق تاثیر بیشتری  در ذهن مخاطب دارد و در طولانی مدت به درخاطرمان می‌ماند.  اگر به ابزارهای تبلیغاتی توجه کنید. در می یابید که بسیاری از این ابزارها فقط در شبانه روز یک زمان مشخص کارایی دارند. بیشتر مدیاهای چاپی که در زمینه تبلیغات تولید می شوند. مانند چاپ بنر‏ فقط در ساعتی از روز قابل استفاده هستند و این موضوع کارکرد این مدیا ها را محدود می کند.  یکی از ویژگی های اصلی چاپ تبلیغاتی خوب چاپی است که در هنگام شب در سطح شهرهای کوچیک و بزرگ دیده شود. تبلیغاتی که زیبایی شهرمان را در تاریکی شب دوچندان  کند.

چاپ فلکسی ابزار تبلیغاتی

چاپ فلکسی یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی است که با عنصر نور جلوه ویژه‌ای را در سطح شهرهایمان به وجود آورده است. این چاپ به عنوان یک منبع روشنایی و هم  یک ابزار تبلیغی بسیار شگفت انگیز و متفاوت جای خاصی را درمیان مصرف کنندگان این محصول باز کرده است. چاپ فلکسی یکی از محبوب ترین ابزارهای تبلیغاتی است که برای تابلو فروشگاها‏، معابر شهری و ... بکارمی‌رود.

چاپ فلکسی فیس (Flex Face Printing) از صفحه‌های قابل  انعطاف استفاده می کند. واین موضوع باعث محبوبیت این محصول در مقابل تابلوهای قدیمی پلاستیکی شده است. تابلوهای که از چاپ فلکسی استفاده می‌کنند‌. از نظر فرم دهی و ابعاد دارای حداقل محدودیت هستند و همچنین مقاومت و طول عمر تابلوهای فلکسی با روکش های کوتینگ و یا ابریشمی در برابر نور خورشید ‏، تغییرات جوی بسیار زیاد است . شاید بتوان گفت که این مدیا بسیار خاص و متفاوت نسبت به هر نوع مدیا چاپی است. یکی از مهمترین ویژگی چاپ فلکسی استفاده از نور پشت زمینه (Backlight) است . فیلمی از جنس PVC  نیم شفاف در چاپ پلکسی استفاده می شود که این  فیلم با آکرولیک مقاوم می‌شود. الیاف آکرولیک به کار رفته در چاپ فلکسی باعث می‌شود که چاپ فلکسی کشش بالایی داشته باشد و نیز بسیار مقاوم تر و محکم تر شود. چاپ فلکسی با داشتن ویژگی هایی مانند: طول عمر زیاد ، کیفیت بالا و خصوصیت چاپ با نور پشت زمینه Backlight این مدیا را در میان سایر مدیا های چاپی منحصر به فرد می کند.

چاپ فلکسی ابزار تبلیغاتی

مقاومت و کیفیت چاپ فلکسی

چاپ فلکسی در مقابل نور خورشید ، رطوبت، گازهای ازن،اشعه ماورای بنفش و میزان مقاومت در برابر کشش‌های لحظه ای بسیار مناسب و با کیفیت است. نوع کوتد فلکس در کیفیت چاپ فکسی تاثیر مستقیم دارد.

 

چاپ فلکسی ابزار تبلیغاتی

طول عمر چاپ فلکسی 

طول عمر چاپ فلکسی به نوع کیفیت متریال به کارفته ، نوع و رنگ ها، چاپ رنگ ها و... بستگی دارد .دامنه طول عمر چاپ فلکسی بنابر کیفیت جنس متریال به کار رفته در پروسه تولید بین 3 الی 7 سال می باشد.

چاپ فلکسی ابزار تبلیغاتی

کاربرد تبلیغاتی چاپ فلکسی

چاپ فلکسی در بسیار از تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهرها استفاده می شود. تابلو هایی که با تاریک شدن هوا در سر درب فروشگاه ها به خوبی جلوه‌گر هستند. چاپ فلکسی در نمایشگاه ها و حتی در ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی مانند ایستگاه اتوبوس ، ایستگاه مترو، سینماها ، مراکز تجاری، مراکز آموزشی، مراکز هنری و مراکز خدماتی و... کاربرد فراوانی دارد. 

چاپ فلکسی ابزار تبلیغاتی

ساخت تابلو چاپ فلکسی

اسکلت فلزی تابلوهای فلکسی مکعبی ساخته می شود که به صورت ریلی ‏سپری می باشد. چاپ فلکسی تابلو با پوشش فلکس و با نصب منبع روشنایی داخلی ساخته می‌شود. خوش ساخت بودن این تابلوها به کار دانش، تجربه، ظرافت کاری، خلاقیت تابلوساز ارتباط مستقیم دارد. در پوشش تابلوهای چاپ فلکسی از چاپ استیکر نیز استفاده می شود ولی در مجموعه در بسیاری از تابلوهای از چاپ فلکسی استفاده می شود. منبع نوری در تابلوهای فلکسی نور فلوروسنت می باشد. 

چاپ فلکسی ابزار تبلیغاتی

چاپ فلکسی ارزان

قیمت چاپ فلکسی با کیفیت به مجموعه ای از عوامل بستگی دارد. عواملی مانند متریال چاپ، نوع و کیفیت مرکب، دستگاهی که قرار است با آن چاپ صورت گیرد و همچنین افراد با تجربه و مجرب که کار چاپ و خدمات چاپ را با بهترین کیفیت انجام دهند.