چاپ بنر با کیفیت بالا

خدمات چاپ بنر با کیفیت بالا

چاپ لارج فرمت

چاپ لارج فرمت یا همان چاپ عریض در واقع چاپ هایی با ابعاد بزرگ هستند یکی از پرکاربردترین آنها چاپ بنر و چاپ فلکسی است. چاپ بنر و چاپ فلکسی در تبلیغات شهری کاربردهای فراوانی دارند. چاپ بنر در محیط های بیرونی  کاربرد بیشتر نسبت به دیگر مدیا های چاپی دارد. زیرا چاپ بنر در برابر تغییرات آب هوایی و شرایط محیطی بسیار مقاوم است همچنین این چاپ در برابر تابش نور و گرما آفتاب و بارش باران نیز از مقاومت بالاتری نسبت به دیگر محصولات چاپی برخوردار است. چاپ بنر به دلیل ابعاد بیشتری که نسبت به پوستر دارد که این موضوع باعث جذب بیشتر مخاطب می شود و مقاوم بودن برای تبلیغات در فضای خارجی محبوبیت بیشتری دارد. یکی دیگر از ویژگی های چاپ بنر نصب آسان  بنر در هر مکانی است.  چاپ بنر نسبت به مدیا های دیگر چاپی مانند چاپ فلکسی قیمت مناسبتر و ارزانتری دارد.

چاپ بنر در تبلیغات شهری و محیطی بسیار موثر است و کاربردهای فراوانی دارد. چاپ بنر در ابعاد بزرگتر از پوسترها برای اطلاع رسانی و تبلیغات  استفاده می شود . می توان از چاپ بنر در بسیاری از مکان های تجاری در جهت بالا بردن سطح فروش بهر برد. از نصب در بزرگراها به عنوان بیلبورد تا نمایشگاه ها و درفروشگاه ها می توان از چاپ بنر سود برد .

خدمات چاپ بنر با کیفیت بالا

چاپ بنر با کیفیت عالی

کیفیت چاپ بنر به عوامل متعددی بستگی دارد. جنس متریال چاپ بنر‏‏‏، نوع جوهر، دستگاهی که  با آن فرایند چاپ با آن انجام می شود و کیفیت فایلی که طراح اماده سازی می کند در کیفیت چاپ بنر تاثیر دارد. کره ای بودن یا چینی بودن متریال بنر در کیفیت چاپ بنر تاثیر مستقیم دارد. چاپ بنر در ضخامت های 8 و 10 و 13  انس است . بنابر کاربرد، قیمت و کیفیت یکی از ضخامت ها  انتخاب می شوند . متریال بنر نوعی پلی استر است که تقویت شده هست و در نهایت یک لایه کوتینگ هم به آن اضافه شده است که این لایه مرکب که پایه سالونت واکوسالونت را به خود جذب می کند. چاپ اکوسالونت و یا سالونت در چاپ بنر استفاده می شود. نوع جدید از چاپ بنر که بسیار با کیفیت است و سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد چاپ اکوسالونت می باشد.

خدمات چاپ بنر با کیفیت بالا

چاپ بنر ارزان

چاپ بنر با ماندگاری بالا و هزینه و کیفیت بالا دارای مقاومت در برابر  گرما و سرما و نور خورشید و باد و رطوبت است. چاپ بنر فوری برای مراسم های مختلف و در جهت تبلیغات موثر کاربردهای فراوانی دارد. چاپ بنر با کیفیت می تواند تاثیر و مطلوبی برای مخاطب نسبت به چاپ بنر معمولی داشته باشد. البته بسیار از مصرف کننده ها خواستار چاپ بنر ارزان و با کیفیت مطلوب هستند.