چاپ بنر استند

معرفی چاپ بنر و استند تبلیغاتی به همراه سازهای نمایشگاهی

چاپ بنر و استند تبلیغاتی

در تبلیغات از چاپ بنر جهت معرفی محصول و یا خدمات به مخاطب استفاده می شود. رسانه چاپ بنر استند به دلیل لارج فرمت بودن، بصری بودن و استفاده از عناصر و رنگ ها می تواند پیام تبلغ را بسیار موثر و سریعتر کند.

عناصر به کاررفته در چاپ بنر مانند فرم‏ ، متن و تایپوگرافی با ترکیب بندی و رنگ مناسب و صحیح می توانند هدف از چاپ بنر را به راحتی مشخص کنند. اگر ایده و اجرای ، طراحی ، چاپ و نصب چاپ بنر به درستی انجام بگیرد تبلیغات می تواند هدفمند و موثر باشد.

تبلیغات موثر مستقیما در فروش محصول و یا خدمات تاثیر گذار است. چاپ بنر در تبلیغات نمایشگاهی بسیار پرکاربرد است البته این چاپ در کنار سازهای نمایشگاهی استفاده می شود. استند در واقع نوعی از سازه پرتابل است که به راحتی قابل حمل و قابل جابجایی است که در تبلیغات غرفه نمایشگاه به آسانی قابل نصب و استفاده است. چاپ بنر استند در بیشتر فضاهای می توان به کار برد و در فضاهای کوچک و بزرگ قابل استفاده می باشد. چاپ بنر و استند  با طول عمر مناسب و نصب در پایین تر از یک ساعت یکی از محبوبترین رسانه های چاپی است.همچنین چاپ بنر و استند ارزان به دلیل پایین بودن قیمت به نسبت چاپ فلکسی ، چاپ بیلبورد و  انواع  رسانه های بصری بیشتر قابل توجه شرکت ها و افراد است. سازه استند به همراه نصب چاپ بنر با داشتن وزن پایین و کم حجم بودن به فضای کمتری نیاز دارد و این موضوع باعث می شود که چاپ بنر استند محبوبیت بیشتری داشته باشد. البته استندها در ابعاد بیشتری تولید می شود که هریک مخصوص محل با آن ابعاد متناسب قابل نصب می باشد.

معرفی چاپ بنر و استند تبلیغاتی به همراه سازهای نمایشگاهی

کاربرد چاپ بنر استند

چاپ بنر و استند  یکی از متداول ترین سازه های نمایشگاهی است که در بسیاری از غرفه نمایشگاه به کار گرفته می‌شود. از سازه نمایشگاهی نیز در گردهمایی‌ها، کنفرانس ها، سمینار ها، دکوراسیون‌ها و... استفاده می شود. تابلوهای تبلیغاتی نمایشگاهی نوعی دیگر از سازه های نمایشگاهی هستند که از چاپ بنر و چاپ فلکس که بهره می‌برند.    

معرفی چاپ بنر و استند تبلیغاتی به همراه سازهای نمایشگاهی

استند ایکس ایستاده

استند ایکس ارزان و به صرفه ترین و همچنین محبوبترین سازه نمایشگاهی می باشد. این استند تبلیغاتی کاربردهای فراوانی دارد. این استند به همراه  چاپ بنر یکی از مناسبترین ابزارهای تبلیغاتی در زمینه بازاریابی محصول و خدمات است. استند ایکس و چاپ بنر سازه تبلیغاتی  شناخته شده ای است که به راحتی می تواند محصول و یا خدمات را در سریعترین، کم هزینه ترین و کاربردی ترین روش به نمایش بگذارد. مرکز چاپ نوری گرافیک بهترین خدمات چاپی و بالاترین کیفیت چاپی را در زمینه ی چاپ بنر استند ارزان را به شما همراهان گرامی ارائه می دهد .