چاپ استیکر ماشین

چاپ استیکر ماشین دلخواه

چاپ استیکر با طرح دلخواه

متریالی چاپ استیکر از جنس PVC است. چاپ استیکر با نام چاپ وینیل نیز شناخته می شود. استیکر در واقع ورقی از جنس PVC  پشت چسب داری است که مانند برچسب های کاغذی معمولی ارائه می شود با این تفاوت که این برچسب از متریال مقاومتر و با کیفیت تر تولید می شود. چاپ استیکر به گونه ای است که به راحتی در مقابل گرما و سرما و عوامل محیطی مانند باران و ... مقاومت دارد. استیکر ها در چندین نوع تولید می شوند از انواع استیکر ها می تواند به چاپ استیکر شیشه ای، استیکر شبرنگ، چاپ استیکر شیری، چاپ استیکر مش اشاره کرد. استیکر ها به دونوع چاپ استیکر مات و چاپ استیکربراق ارائه می شوند. چاپ استیکر بروی سطوح مختلف مانند فلز، چوب(MDF) سنگ، گچ ، پلاستیک و ... قابل نصب است. 

می توان چاپ استیکر دلخواه را در ابعاد مورد نیاز و با هر فرم و رنگی برای خودروی خود سفارش دهید. به دلیل بالا بودن هزینه تعویض رنگ خودرو استفاده از چاپ استیکر یک انتخاب مناسب و ارزان است . همچنین  چاپ استیکر در بیشتر فضاهای داخلی و فضاهای بیرونی کاربرد فراوان دارد در تبلیغات محیطی نیز یکی از مدیاهای کاربردی به شمار می رود. 

چاپ استیکر ماشین دلخواه

چاپ استیکر روی خودرو

چاپ استیکر با کیفیت روی ماشین می تواند در تبلیغات شهری بسیار موثر باشد. گاهی استفاده از چاپ استیکر بر روی خودروها از نظر بصری از محبوبیت بالایی برخوردار است.  چاپ استیکر می تواند با یک یا چندین هدف انجام شود.  چاپ استیکر تبلیغاتی  که در جهت معرفی یک محصول و یا خدمات به کار گرفته شده است. چاپ استیکر سلیقه ای که برای زیبایی بر روی خودرو نصب می شود. برای بالارفتن سطح استحکام چاپ استیکر و مقاومت در برابر ضربه و خراشیدگی و ماندگاری رنگ ها می توان از روکش لمینت (گرم و یا سرد) روی چاپ استیکر استفاده کرد.

 

چاپ استیکر ماشین دلخواه

چاپ استیکر روی ماشین های پخش

چاپ استیکر بر روی خوردرو هایی که پخش محصول یا ارائه خدمات را انجام می دهد . علاوه بر زیبایی خودرو  در تبلیغات شهری بسیار موثر و کارآمد است . قبل از طراحی و چاپ استیکر در ماشین های پخش باید طراحی استیکر مورد بررسی قرار گیرد زیرا نوع کسب کار می توانند در فرم ها و رنگ ها و ترکیب بندی عناصر تاثیر گذار باشد. بعد از طراحی نوع متریال چاپ استیکر در چاپ استیکر با کیفیت می توانند تاثیر مستفیم داشته باشد.