چاپ استیکر اتوبوس

چاپ استیکر ارزان و با کیفیت اتوبوس

چرا چاپ استیکر

چاپ استیکر و یا چاپ وینیل به دلیل جذابیت های تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار دارد. چاپ استیکر روشی نوین و کارا در تبلیغات و بازاریابی به حساب می آید که به راحتی با ارتباط بصری می تواند پیامی را به مخاطب منتقل کند.

چاپ استیکر یکی از ارزانترین  و کاربردی ترین نوع تبلغات است که امروز در تبلیغات شهری استفاده می‌شود. به دلیل استفاده از متریال پی وی سی ( PVC ) که ضخامت کمی  و طول عمر بالا چاپ استیکر از محبوبیت بالایی برخوردار است.

انعطاف پذیری بالای باعث شده مدیا در مقابل مدیا های دیگر با افزایش کارایی بیشتر همراه  و در نهایت تاثیرگذاری بهتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی داشته باشد. چاپ استیکر بر روی اتوبوس به دلیل تردد در شهر یکی از مناسبترین روش های تبلیغاتی می باشد. زیرا این تبلیغات درزمان حرکت در سطح شهر با تعداد زیادی مخاطب در تماس است و این موضوع تاثیر مستقیمی در بازاریابی و فروش دارد. چاپ استیکر روی اتوبوس را می توان به نوعی مانند چاپ بنر و چاپ فلکسی دانست با این تفاوت که این تبلیغات به دلیل استفاده بر روی اتوبوس متحرک هستند.

 

چاپ استیکر ارزان و با کیفیت اتوبوس

دستگاه چاپ استیکر

برای چاپ استیکر اتوبوس ها از دستگاه  چاپ outdoor استفاده می شود. این دستگاه توانایی چاپ استیکر طول عمر بیشتری را دارد. نوع جوهر به کار رفته به گونه ای تولید شده است که ماندگار و مقاوم در شرایط جوی باشد. چاپ outdoor مناسب فضاهای بیرونی است و درواقع این دستگاه های برای مصارف صنعتی ساخته شده اند و فرایند چاپ را  با کیفیت بالا انجام می دهند. 

 

چاپ استیکر ارزان و با کیفیت اتوبوس

چسباندن استیکر

چسباندن استیکر تبلیغاتی اتوبوس ها نیازمند مهارت ویژه ای است زیرا بدنه اتوبوس ها دارای سطح ناهمواری است و وجود برآمدگی ها و یا فرورفتگی ها چسباندن چاپ استیکر را دشوار می کند به همین دلیل بهتر است از افرادی که در این کار تجربه و مهارت لازم را دارند استفاده شود. چسباندن چاپ استیکر بر روی اتوبوس ها نیاز به تمرکز و تخصص دارد و اگر با دقت این کار انجام نشود چاپ استیکر بعد از استفاده در کوتاه مدت امکان دارد از روی اتوبوس کنده شود.

چاپ استیکر ارزان و با کیفیت اتوبوس

چاپ استیکر ارزان و باکیفیت

مرکز چاپ نوری گرافیک با کادری مجرب، کار آزموده، متخصص و با داشتن ماشین ها چاپ پیشرفته برترین خدمات چاپی و با مناسب ترین قیمت استیکر به شما همراهان گرامی ارائه می دهد. این مرکز در زمینه  چاپ و تبلیغات  مانند چاپ لیبل ، چاپ فلکسی ، چاپ بنر، چاپ کاغذ دیواری و... فعالیت دارد.