معرفی چاپ استیکر

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چرا چاپ استیکر و یا چاپ وینیل (vinyl)

متریالی که برای چاپ استیکر استفاده می شود از جنس پی وی سی است این مواد خصوصیات متفاوتی نسبت به برچسب های کاغذی دارند. یکی از تفاوت های اصلی چاپ استیکر مقاوم بودن نسبت به برچسب‌های کاغذی است .چاپ استیکر با دستگاه اکوسالونت انجام می گیرد در مقابل برچسب های کاغذ با ماشین چاپ افست چاپ می شوند.

چاپ استیکر  به دلیل نوع متریال،‏‏ جوهر و نوع دستگاه چاپ بسیار با کیفیت تر از چاپ افست است. ضد آب بودن و مقاومت در مقابل پارشدن دو ویژگی مهم هستند که چاپ استیکر را  به یک محصول خاص تبدیل می کند.

 

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر در بسته بندی

چاپ استیکر یا چاپ وینیل کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. در این مقاله سعی داریم به صورت مختصر به این کاربردها اشاره کنیم. از چاپ استیکر در صنعت بسته بندی های مواد تولید استفاده فراوانی می شود. چاپ استیکر به دلیل کیفیت بالا و نصب آسان یکی از بهترین انتخاب ها در صنعت بسته بندی به شمار می رود.
    

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر ماشین 

یکی از کاربردهای بسیار با اهمیت استفاده از چاپ استیکر در روی بدنه ماشین ها است این چاپ به دلیل ضد آب بود و مقاومت در برابر آب، گرما، سرما و... در صنعت خودرو سازی بسیار استفاده می شود. این استیکر ها با اهداف تبلیغاتی، اطلاع رسانی در روی خودرو نصب می شود. گاهی در جهت زیبایی خودرو نیز  از چاپ استیکر استفاده می شود. که این موضوع به صورت سلیقه ای می باشد. 

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر برای ماشین های پخش

ماشین های پخش که برای پخش محصولات یا ارائه خدمات به اطلاع رسانی نیاز دارند. در ماشین های پخش به دلیل بدنه صاف نصب استیکر به دقت خاصی نیاز دارد زیرا با اندکی خطا در نصب چاپ استیکر به وضوح  این ایراد بر روی ماشین پخش دیده می شود. چاپ استیکر استفاده شده در روی این ماشیتن ها باید از مقاومت ویژه ای برخوردار باشد .  بدنه ماشین های پخش به دلیل استفاد و تردد بسیار در خیابان ها  و عوامل محیطی مانند سرما ، گرما ، نور ، ضربه و خراش ... آسیب پذیر هستند و این آسیب می تواند به راحتی روی استیکر نصب شد تاثیر مستقیم بگذارد به همین دلیل نوع متریال استفاده شده و نوع چاپ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر قطار

چاپ استیکر به دلیل نصب راحت و کارایی بسیار عالی در وسایل نقلیه عمومی نیز استفاده می شود. چاپ استیکر بر روی بدنه قطارها در زمینه های مختلف به کار می رود. امروزه به دلیل استفاده بیشتر از وسایل عمومی نصب استیکر تبلیغاتی بر روی بدنه قطارها کاربرد فراوانی دارد. این نوع استیکر ها از نوع باکیفیت بالا و مخصوص هستند. نوع چاپ استیکر روی وسایل نقلیه عمومی  متفاوت است این نوع از چاپ استیکر از  مقاومت در برابر شستشو،  نور آفتاب ، گرمای هوا ،باران ، سرما برخوردار است.و نیز جوهر به کار رفته از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است در نظر داشته باشید اگر جوهر برای چاپ استیکر مناسب نباشد و از جوهرهای معمولی در فراینده چاپ استفاده شود بعد از دو یا سه ماه کارکرد وسیله نقلیه استیکر کیفیت خود را از دست می دهد و در بعضی از موارد رنگ ها پاک می شود.

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر اتوبوس

چاپ استیکر روی بدنه اتوبوس احتیاج به تجربه و دقت خاصی دارد و کار کاملا تخصصی است زیرا بدنه بیرونی اتوبوس از ناهمواری های بسیاری برخوردار است که نصب چاپ استیکر را بسیار دشوار می کند.برای نصب  استیکر بر روی اتوبوس باید از افراد متخصص و با تجربه این کار استفاده کرد که نتیجه کار رضایت بخش و قابل قبول باشد.

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر روی شیشه 

چاپ استیکر روی شیشه ای بیشتر برای  فروشگاه‌ها کاربرد دارد. قیمت چاپ روی شیشه به نوع متریال به کار رفته در چاپ این نوع استیکر تعیین می شود. این نوع از استیکر می تواند در جهت تبلیغاتی و یا تزیینی داشته باشد. این استیکر ها می توانند در ابعاد مختلف و حتی  به صورت چاپ استیکر کوچک نیز مورد استفاده قرار گیرند.

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر دیواری

چاپ کاغذ دیواری به دلیل قابل شستشو بودن و ظاهر بسیار زیبا و هنری بسیار کاربردی است. چاپ استیکر دیواری ارزان قیمت تر از بسیاری از محصولات دکوراسیون داخلی  است . امروزه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی برای اجرای طرح های هنری خود از چاپ استیکر دیواری در فضاهای داخلی  بهره می برند. قیمت استیکر بنابر ابعاد و متریال استفاده شده در این چاپ تعیین می شود. می توانید از چاپ استیکر بر روی انواع سطوح مانند دیوار رنگ پلاستیک، دیوار رنگ روغن، دیوار گچی، مولتی کالر، سطوح فلزی مانند یخچال، سطوح چوبی (ام دی اف) درب کمد، درب اتاق و ... استفاده کنید

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر تبلیغاتی روی زمین

چاپ استیکر بر روی سطح زمین  تقریبا در تمامی محیط های مسطح قابل استفاده است.  بیشتر در ورودی فروشگاه ها و یا در نقاطی که افراد تردد بیشتری دارند استفاده می شود. این نوع از چاپ استیکر باید در برابر ضربه و پارگی از کیفیت و مقاومت مطلوبی برخوردار باشد.

کاربردهای چاپ استیکر با کیفیت

چاپ استیکر با طرح  دلخواه

چاپ برچسب یا چاپ استیکر را در بسیار از فضاهای مورد نیاز استفاده می شود. اگر دنبال  بهترین کیفیت چاپ استیکر  هستید. طرح خود را برای ما ارسال کنید و چاپ استیکر آنلاین سفارش دهید.