لمپوست بنر

معرفی لمپوست بنر و چاپ بنر

لمپوست بنر چیست؟

لمپوست بنر lamppost banners یکی از رسانه های سودمند در تبلیغات محیطی است که می تواند در فضا های محدود شهری بسیار کارآمد و تاثیرگذار باشد. صاحبان مشاغل در زمانی که فضاهای شهری در بخشی از کلان شهر ها که تراکم زیاد جمعیت در آن ها زندگی می کنند بسیار محدود شده و عملا فضایی برای نصب و استفاده از چاپ بیلبورد ، چاپ بنر ، چاپ فلکسی نیست  می توانند از راه کاری بنام چاپ لمپوست بنر برای نصب آگهی های تبلیغاتی خود استفاده کنند. 

امروزه در تبلیغات شهری از سازهای چاپ لمپوست بنر برای نصب چاپ فلکسی و چاپ بنر نیز مورد قرار می گیرند. همچنین چاپ لمپوست بنر برای نصب آگاهی های تجاری و اعلانات عمومی در سطح شهر بسیار مفید وکارآمد است.

لمپوست بنر که اغلب از سازه های عمودی هستند با یک میله مستطیلی با ابعاد یک متر در سه متر ساخته می شوند. بعد از نصب سازه لمپوست بنر می توان  متریال چاپ بنر تبلیغاتی را روی آن قرار داد. برای چاپ لمپوست بنر از دستگاهای باکیفیت چاپ بنر استفاده می شود. مرکز چاپ نوری گرافیک با دارا بودن بهترین و با کیفیت ترین ماشین های در زمینه چاپ بنر یکی از شناخته ترین مراکز چاپ بنر با کیفیت در تهران است. بعد از چاپ بنر با کیفیت لبه های چاپ بنر را می چسبانند تا بدونه محدودیت و به آسانی نصب بنر روی سازه انجام شود. چاپ لمپوست بنر یکی از سازه های نوین در زمینه تبلیغات شهری به حساب می آید. این سازه راه کاری برای اجرای تبلیغات در هر ابعادی را ایجاد کرده است. 

معرفی لمپوست بنر و چاپ بنر

چاپ لمپوست بنر ارزان

لمپوست بنر ارزان و با کیفیت تر از دیگر مدیاهای چاپی است و به همین دلیل بسیار از کسب کارها از این تبلیغات ارزشمند در زمینه بازاریابی و فروش بهره ببرند. قیمت و کیفیت مناسب چاپ لمپوست بنر یکی از راه حل های مفید تبلیغاتی برای مشاغل کوچک و متوسط بحساب می آید. این تبلیغات می تواند در شلوغ ترین و متراکم ترین قسمت های شهر به راحتی نصب و مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی لمپوست بنر و چاپ بنر

خصوصیات چاپ لمپوست بنر

 لمپوست بنر باید از کیفیت بالای سازه برخوردار باشد. سازه چاپ لمپوست بنر یک سازه ایستایی و هماهنگ است و چاپ بنر  که روی آن نصب می شود فضای بصری متناسب و زیبایی را در شهر به وجود می آورد. سازه لمپوست بنر به دلیل زیبایی و استفاده از فضای کم در مکان های مختلف نظیر اتوبان ها و بزرگراها، مراکز اداری، مراکز فرهنگی، مراکز هنری، مراکز ورزشی، ادارات، دانشگاه های، بیمارستان ها ، همایش ها، نمایشگاه ها... قابل استفاده است. همچنین سازه چاپ لمپوست بنر بسیار مقاوم و به گونه ای طراحی شده که در شرایط نامناسب آب هوایی مقاوم است و در برابر پاره شدن در اثر ورزش باد و باران بسیار مقاومت است. سازه لمپوست بنر به دلیل زیبایی و هماهنگی بصری بسیار مورد توجه مخاطب قرار می گیرد.