شب یلدا

چاپ بنر و چاپ فلکسی تبریک شب یلدا و چاپ استیکر شب یلدا

تبریک شب یلدا

شب چله و یا شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن ها ایرانی است. در ایران بلندترین شب سال را یلدا (چله) می نامند. شب چله یکی از آیین های ایرانی است که در غروب آخرین روز پاییز یعنی سی ام آذر ماه تا طلوع آفتاب اولین فصل زمستان یعنی روز نخست دی ماه جشن گرفته می شود. در واقع واژه یلدا درزبان سریانی به معنی زایش است . در این شب دید بازدید ها و تبریک های فامیل برای گرامی داشت گرمی خاصی به این شب می بخشد. خانواده های ایرانی با میوه هایی همچون هندوانه ، انار و دیگر میوه ها  در کنار تنقلات ، آجیل و شییرنی  به استقبال شب یلدا می روند. همچنین در این شب نشینی افراد بزرگ فامیل  یا خانواده که مسن هستند به خواندن قصه های کهن از شاهنامه فردوسی و یا خواندن شعر از دیوان حافظ می پردازند. آخرین شب پاییز که بلندترین شب سال به حساب می آید. جایگاه مخصوصی میان ایرانیان دارد و خانواده ها تا سپید صبح با انواع و اقسام برنامه های شاد و فرح بخش در کنار هم این شب طولانی و سرد را اتمام می‌رسانند.

از چاپ بنر ، چاپ فلکسی و چاپ استیکر به مناسبت  شب یلدا (شب چله) در دوجنبه دکوراتیو برای منازل و هم جنبه کاربردی در تبلیغات فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

چاپ بنر و چاپ فلکسی تبریک شب یلدا و چاپ استیکر شب یلدا

تبلیغات به مناسبت شب یلدا

یک تبریک متفاوت قادر است خاطره ای زیبا و با شکوه در ذهن افراد ایجاد کند. چاپ بنر به دلیل لارج فرمت بودن یکی از بهترین محصولاتی است که ما می توانیم در جشن شب یلدا از آن بهره ببریم. بسیار از کسب وکارها با فرارسیدن ماه آخر پاییز تخفیف ها‏‏‏،جشواره ها، قرعه کشی و یا فروش های ویژه ای به مناسبت شب یلدا تدارک می بینند. فروشندگان و یا ارائه دهندگان خدمات به وسیله چاپ بنر و دیگر رسانه های تبلیغاتی  خدمات ویژه ای که به مناسب شب چله در نظر گرفته اند را به اطلاع مشتریانشان می رسانند. چاپ فلکسی (تابلو فلکسی) و لایت باکس تبلیغاتی نیز از در دسته تبلیغات های ویژه قرار می گیرند زیرا با استفاده از نور پس زمینه جلوه خاصی و تبیلیغات متفاوتی را به مخاطب ارائه می دهند.

چاپ بنر و چاپ فلکسی تبریک شب یلدا و چاپ استیکر شب یلدا

چاپ استیکر شب یلدا

نمادهایی گرافیک و طرح های گرافیک شب یلدا در قالب چاپ استیکر می تواند به صورت دکوراتیو در دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار گیرد. همچنین از این نمادها به صورت چاپ استیکر تبلیغاتی بر روی شیشه فروشگاه ها ، شرکت ها و  محل هایی  که بیشتر در دید عمومی قرار دارد می توان بهره برد. در طراحی های استیکر شب یلدا بیشتر از سمبل هایی مانند هندوانه و یا انار که جنبه شادی و زایش دارد  در زمینه های زمستانی استفاده می شود . و همچنین متن های مانند تبریک شب چله ، تبریک شب یلدا و اشعار مناسب این آیین نیز به صورت استیکر به چاپ می رسد. جهت سفارش چاپ استیکر، چاپ فلکسی، چاپ بنر تبلیغاتی خود با ماتماس بگیرید.