چاپ بنر مناسبتی

معرفی کاربردهای چاپ بنر و چاپ فلکس و استفاده از چاپ بنر مناسبتی

چاپ بنر مناسبتی چیست؟

چاپ بنر محصولی از جنس PVC است که در قطع عریض به چاپ می رسد. کاربرد های چاپ بنر همانند چاپ فلکس طیف وسیعی را شامل می شود از تابلو های تبلیغات  در تبلیغات محیطی گرفته تا جنبه کاربردی برای  پیام رسانی و یا جنبی های تزئینی.  تفاوت اصلی چاپ بنر با چاپ فلکس در نور پس زمینه است . چاپ فلکس از نور پس زمینه استفاده می کنند که نمونه آنها را می توان در تابلو مغازه ها مشاهده کرد. در سال های اخیر چاپ بنر ارزان به دلیل کیفیت بالا و مقاومت و نصب آسان و در دسترس بودن توانسته جایگاه ویژه ای در میان افراد با نیاز های متفاوت ایجاد کند. برای نمایش نماد ( sambol ) ، شعار (slogan) ، نشانه ( logo ) و یا هنر عنصر بصری می توان از چاپ بنر بهره برد.

عنصر یا عناصر بصری در چاپ بنر برای انتقال پیام به مخاطب مورد استفاده قرار می گیرد این موضوع در بنرمناسبتی هم مورد توجه قرار می گیرد. 

 

معرفی کاربردهای چاپ بنر و چاپ فلکس و استفاده از چاپ بنر مناسبتی

کاربرد های چاپ بنر مناسبتی

محبوب ترین و پر کاربرد ترین محصولات تبلیغاتی چاپ بنر و چاپ فلکس هستند. این دو محصول چاپی به دلیل انعطاف پذیری بالا و لارج فرمت بودن در تبلیغات و آگاهی رسانی مورد استفاده فراوانی قرار می گیرند. چاپ فلکس در تابلوهای شهری، تابلوهای فروشگاه، دکوراسیون داخلی ، سازهای نمایشگاهی و... به کار گرفته می شود. ار چاپ بنر نیز در تبلیغات محیطی ، تبلیغات نمایشگاهی ، تابلو مغازه و... علاوه بر این موارد امروزه استفاده از چاپ بنر محدود به شرایط و نیاز ویژه ای نیست و تقریبا استفاده گسترده ای از این چاپ صورت می گیرد.از چاپ بنر در مراسم ها و مناسبت های مختلف استفاده می شود. مراسم های شخصی مانند چاپ بنر جشن تولد، چاپ بنرجشن ازدواج ، چاپ بنر سالگرد ازدواج ، چاپ بنر . مناسبت های فصل و یا تاریخ در جهت بازاریابی و فروش مانند چاپ بنر جشنواره بهار ، فروش ویژه به مناسب ماه رمضان و.... چاپ بنر تخفیف ویژه به مناسبت سال نو ...

معرفی کاربردهای چاپ بنر و چاپ فلکس و استفاده از چاپ بنر مناسبتی

چاپ بنر مناسبتی تهران

چاپ بنر مناسبتی هم کاربرد تجاری و تبلیغاتی دارند مانند تخفیف ویژه به مناسبت فصل پاییز و هم در مواردی جنبه شخصی مانند خوش آمد گویی به یک مسافر و یا جنبه تشویقی داشته باشد. چاپ بنر فوری انجام می گیرد به این صورت که نیازمند زمان زیادی نمی باشد و می توانید در زمان کم به محصول مناسبی دسترسی داشته باشید. چاپ بنر مناسبتی با کیفیت است و نصب آن نیازمند سازه خاصی نیست و این موضوع باعث فراگیر شدن چاپ بنر شده است. چاپ بنر مناسبتی برای زمان خاص و ویژه ای طراحی می شود. بنابر این چاپ بنر مناسبتی باید در زمان کوتاهی چاپ شود . برای محدود بودن زمان جهت چاپ بنر مناسبتی می توانید هر چه سریعتر با مرکز چاپ نوری گرافیک تماس حاصل فرمایید. مرکز چاپ نوری گرافیک ارائه دهنده خدمات چاپی با کادر کارآزموده چاپ بنر مناسبتی شما را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت به چاپ می‌رساند.