استیکر سه بعدی

معرفی چاپ استیکر سه بعدی روی دیوار و روی زمین

چاپ استیکر سه بعدی

استیکر نوعی برچسب مقاوم است که متریال آن از نوع پی وی سی PVC است این چاپ استیکر بسیار مقاومت بالایی دارد و قابل شستشو است و به راحتی  بر روی زمین و یا بر روی دیوار قابل نصب می شود.  چاپ استیکر برروی بسیاری از سطوح قابل استفاده است و نصب بدون نیاز به هیچ سازه ای به راحتی انجام می گیرد در صورتی که مدیاهای تبلیغاتی مانند چاپ بنر و چاپ فلکسی در بسیار از موارد احتیاج به سازه هایی برای نصب دارند. چاپ استیکر بیشتر برروی شیشه درب فروشگاه ها و یا مغازه ها و... نصب میشود.

چاپ استیکر در تبلیغات بصری در کنار چاپ بنر و چاپ فلکسی از محبوبیت بالایی برخوردار است و امروز علاوه بر جنبه تبلیغاتی در دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد. 

معرفی چاپ استیکر سه بعدی روی دیوار و روی زمین

چاپ استیکر سه بعدی روی زمین

این نوع از چاپ استیکر در تبلیغات در واقع برای محله هایی که عبور مورور افراد زیادی است بسیار مناسب است.گاهی پیدا کردن یک محل مناسب برای تبلیغ  بسیار دشوار است مخصوصا در زمان هایی که تبلیغات شما دیده نمی شود و یا تحت تاثیر محل و یا تبلیغات دیگر قرار میگیرد چاپ استیکر بر روی زمین می تواند روش جدیدی را در تبلیغات شما ارائه دهد. در راهروها و محل هایی که از سرامیک و سنگ سفید استفاده می کنند. از از چاپ استیکر سفید و یا چاپ استیکر تراسپرنت برای نصب بر روی سرامیک سفید استفاده کنید. و اگر می خواید تبلیغات چاپ استیکر از طول عمر بالایی برخوردار باشد و در برابر خط و خش پایداری و ماندگاری طولانی داشته باشد پس از چاپ استیکر از یک لایه لمینت ضد خش بهره ببرید. 

معرفی چاپ استیکر سه بعدی روی دیوار و روی زمین

چاپ استیکر روی دیوار

چاپ استیکر سه بعدی روی دیوار یک محصول بسیار کارآمد است . امروزه این محصول در دو زمینه تبلیغات و دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش تبلیغات چاپ استیکر یک مدیا موثر که به راحتی می تواند پیام تبلیغ را به مخاطب انتقال دهد. در این چند ساله چاپ استیکر سه بعدی به دلیل کیفیت بالا، هزینه کم و نصب آسان توانسته محبوبیت ویژه ای در میان افراد کسب کند. از چاپ استیکر در جهت زیبایی و گاهی برای پوشاندن خرابی های دیوارنیز استفاده کرد. چاپ استیکر دکوراتیو بوده و مقاومت بالایی دارد و می توان آن را به راحتی شستشو کرد . رنگ ها در چاپ استیکر از ماندگاری بالایی برخوردار است. چاپ استیکر کیفیتش حفظ می شود. برچسب های سه بعدی کاملا خاص و متفاوت هستند این موضوع می توانند توجه هر شخصی را به این محصول کاربردی جلب کند. چاپ استیکر احتیاج به سازه ای ندارد و روی هر سطحی مانند سنگ، شیشه، ام دی اف، فلز، چوب و پلاستیک قابل نصب است.

معرفی چاپ استیکر سه بعدی روی دیوار و روی زمین

چگونه استیکر سه بعدی نصب کنیم

برای نصب چاپ استیکر سه بعدی محل نصب استیکر را بررسی نمایید. محل نصب و مقدار فاصله نصب استیکر با مخاطب تاثیر مستقیم دارد. چاپ استیکر سه بعدی را به راحتی  بر روی دیوار ، زمین و یا هر سطح مسطح دیگر می توانید نصب کنید. بعد از اینکه چاپ استیکر سه بعدی را در مرکز چاپ نوری گرافیک به چاپ رسانید.  برای نصب از ابزارهایی مانند قیچی دستمال و یک کاردک پلاستیکی و یا وسیله مشابه مانند کارت اعتباری می توانید کمک بگیرید. در اولین قدم زیر سطحی که می خواهید کار روی آن به چاپ برسد را تمیز کنید سپس بر چسب را با دقت از کاغذ پشتی جدا کرده و با دقت و تمرکز روی سطح که مورد نظرتان است بچسبانید. بعد از نصب استیکر با دستمال به قدرت روی استیکر بکشید تا تمام قسمت های چاپ استیکر بر روی دیوار نصب شود.