استفاده از چاپ فلکسی در تبلیغات

معرفی چاپ فلکسی و کاربردهای این مدیا در تبلیغات

چاپ فلکس یا چاپ بنر

چاپ فلکس و چاپ بنر هر دو مدیا های مناسب و قدرتمند هستند که در تبلیغات محیطی کاربردهای فراوانی دارند که به راحتی  می توان از آن ها در جهت تبلیغات هدفمند استفاده کرد. چاپ بنر ارزان و باکیفیت است و به راحتی می توان در هر محلی نصب کرد . جنس متریال چاپ بنر نمی تواند نور را از خود عبور دهد. بنابر این منبع نور در جلو تابلو بنر قرار می گیرد. در چاپ فلکس  یا چاپ فلکسی جنس متریالش شفاف و قابلیت عبور نور را از خود دارد و به همین جهت منبع نور که از جنس لامپ فلورسنت و یا  SMD LED است در پشت متریال چاپی قرار می گیرد. نمایش آگهی تبلیغاتی در چاپ فلکس به دلیل اینکه از نور backlight بهره می برد تاثیر گذار است این گونه از تبلیغات در فضای های تاریک و شب ها بسیار تاثیر گذار هستند  . امروزه چاپ فلکس در فضاهای بسته در نمایشگاه ها و یا فروشگاه ها به عنوان سازهای کاربردی نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. 

چاپ فلکس یا چاپ فلکسی فیس  چاپی است که در پشت از منبع نوری استفاده می کنند. کاربرد این چاپ بیشتر در تابلوهای فروشگاهی و لایت باکس ها است.  چاپ فلکسی نام دیگر این چاپ است.  

معرفی چاپ فلکسی و کاربردهای این مدیا در تبلیغات

چرا چاپ فلکس 

یکی از هدف های  تبلیغات بیشتر دیده شدن آگهی محصول و یا خدمات است. چاپ فلکس به دلیل استفاده از نور پس زمینه هم در نور روز و هم در فضاهای تاریک و شب مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل یک تبلیغ همیشگی است . نور پس زمینه تابلو فلکس و یا لایت باکس باعث متفاوت تر شدن آگهی تبلیغاتی می شود و این امر در نهایت به جذب بیشتر مخاطب کمک می کند. نصب تابلو فلکس به راحتی در سر درب مغازه کوچک و بزرگ انجام می گیرد. همچنین این چاپ در تبلیغات محیطی در فضای داخلی  خارجی‏ ‏‏، فضای نمایشگاهی ‏‏، بیلورد و... مورد استفاده قرار می دهند. از چاپ فلکسی علاوه بر تبلیغات در دکوراسیون داخلی و خارجی نیز بهره می برند.

معرفی چاپ فلکسی و کاربردهای این مدیا در تبلیغات

آیا به تابلوهای فلکسی در تبلیغات نیاز داریم؟

هر روز روش های بسیاری در تبلیغات مشاهد می کنیم روش هایی که بتوانند خدمات و یا تولیدات را به خوبی به مشتریان معرفی کنند . بیشتر ابزارهای تبلیغاتی  می توانند در به مورور در فروش و بازاریابی تاثیر بگذارند. تابلو فلکسی جدا از اینکه در فروش و بازار یابی موثر است برای فروشگاه و مغازه ضروری است. یک تابلو فلکسی مناسب می توانند کسب کارتان را به بهترین شکل معرفی کند . کیفیت تبلیغات در تابلوهای فلکسی به مواردی چون چاپ فلکس باکیفیت ، ساخت تابلو فلکس، محل نصب تابلو فلکس و نوع نورهای نصب شده در تابلو فلکس بستگی دارد.