چاپ کاغذ دیواری

چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

سفارشات چاپ کاغذ دیواری طبق سلیقه و خواسته ی مشتریان در انواع رنگها، طرح ها و اندازه ها امکان پذیر خواهد بود. طرح های کاغذ دیواری با یکدیگر متفاوت بوده و بر اساس محل نصب تقسیم یندی می شود. طرح کاغذ دیواری منزل با طرح کاغذ دیواری در محل کار اندکی متفاوت است. هر نوع عکسی قابلیت چاپ شدن بر روی کاغذ دیواری را دارد.
چاپ کاغذ دیواری
چاپ کاغذ دیواری
چاپ کاغذ دیواری

نشانه های کاغذ دیواری با کیفیت:

کاغذ دیواری های با کیفیت مقاومت بالایی در برابر پارگی و نور از خود نشان می دهند و آن ها را به راحتی میتوان شست. کاغذ دیواری هایی که برای فضای بیرون ساخته می شوند باید مقاومت بیشتری در برابر اثرات جوی داشته باشند. از جمله جوهرهای مقاوم در برابر اثرات جوی جوهر سالونت می باشد. اما برای کاغذ دیواری منزل و کاغذ دیواری محل کار بهتر است از جوهر اکوسالنت استفاده شود. کاغذ دیواری با کیفیت دارای شفافیت ویژه ای می باشد که در کاغذ دیواری های با کیفیت متوسط این شفافیت دیده نمی شود. کاغذ دیواری با کیفیت دارای روزلیشن بالا بوده و محدودیتی در طرح و رنگ برای شما نخواهد داشت.
 
متریال و جنس کاغذ دیواریک
برای ساخت کاغذ دیواری از pvc یا pu( پلی یورتان) استفاده می کنند. امکان چاپ رنگ و بهره گیری از جوهر های ‏سالونت(‏Solvent‏) و اکو سالونت(‏Eco-Solvent‏) در کاغذ دیواری ها وجود دارد.
 

کاربرد کاغذ دیواری:

امروزه در هر مکانی می توان از چاپ کاغذ دیواری بهره مند شد. منازل، ادارات دولتی، مهد کودک ها، مدرسه ها، مغازه ها و فروشگاه های تجاری، پاساژها، کافه ها و رستوران ها، نمایشگاه هاو.. با کاغذ دیواری های طرح دار، جلوه ای منحصر به فرد به خود می گیرند.
مدت هاست که از کاغذ دیواری نه فقط به عنوان تزئین بلکه تبلیغات نیز استفاده می کنند. امکان چاپ منظره، چهره، متن و.. بر روی کاغذ دیواری از دلایل گسترش این نوع چاپ در عوام می باشد.
 

چاپ کاغذ دیواری تبلیغاتی:

پیشی گرفتن از رقبا زمانی برای شما امکان پذیر خواهد بود که علاوه بر داشتن محصولی و خدماتی با کیفیت از لحاظ تبلیغات نیز از سایر رقبا بهتر عمل کنید. استفاده از ابزار آلات خاص و بی نظیر در تبلیغات سبب خواهد شد که برند شما بهتر و بیشتر در ذهن و خاطر مشتری جای گیرد و فراِند برندینگ با سرعت بیشتری انجام شود. یکی از این ابزار با کیفیت و خاص کاغذ دیواری تبلیغاتی می باشد. چاپ طرح کاغذ دیواری درست مطابق با سلیقه ی شما بدون شک اثر منحصر به فردی خواهد شد.  از جمله کارهایی که شرکت های بزرگ در زمینه ی تبلیغات با کاغذ دیواری انجام داده اند این است که در محل کار خود به جای نصب کاغذ دیواری معمولی از کاغذ دیواری هایی با نشان و لوگوی شرکت یا هر طرح تبلیغاتی دیگری بهره برده اند. این روش تبلیغات یکی از ارزانترین، زیباترین و موثرترین روش های تبلیغاتی می باشد. برای آنکه متفاوت تر از قبل در عموم ظاهر شوید و بدرخشید لازم است تا از روش های جدید استفاده کنید.
 

 

آیا چاپ عکس روی کاغذ دیواری امکان پذیر است؟

در گذشته افراد برای چاپ تصویر دلخواه خود از پوستر استفاده می کرند. پوسترهای تبلیغاتی یا پوسترهای تزئینی مقاومت کمی در برابرپارگی داشته زول عمر آن ها کم بود. اما امروزه چاپ دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که چاپ عکس روی کاغذ دیواری با بهترین کیفیت صورت گیرد. چاپ عکس روی کاغذ دیواری با هر اندازه و تصویری امکان پذیر است. از چاپ عکس روی کاغذ دیواری هم به منظور تبلیغات و هم به منظور تزئینات بهره میگیرند. در هر محیطی که می خواهید می توانید از کاغذ دیواری عکس دار استفاده کنید. نام دیگر این چاپ، چاپ کاغذ دیواری پوستری یا چاپ کاغذ دیواری تصویری می باشد.
  
سفارش کاغذ دیواری:
چاپ کاغذ دیواری در دو نوع ساده و بافت دار انجام می شود. اگر علاقه مند هستید که کاغذ دیواری مورد علاقه ی خود را داشته باشید چاپ کاغذ دیواری بصورت سفارشی برای شما انجام خواهد شد. در چاپ کاغذ دیواری سفارشی اطلاعات اندازه، رنگ، طرح و نوع متریال ارائه شده از طرف شما به دستگاه داده می شود.
چاپ کاغذ دیواری سفارشی به شما این امکان را می دهد که طرحی دقیق مطابق با دکوراسیون و محل نصب به اپراتور ارائه دهید و مجبور نباشید از بین طرح های چاپی قدیمی طرحی را به ناچار انتخاب نمایید. با چاپ کاغذ دیواری سفارشی فضای زیبا برای دکورسیون داخلی منزل خود محیا کنید.
 
چاپ کاغذ دیواری با دستگاه چاپ اکوسالونت
از جمله دستگاه های پر کاربرد برای چاپ کاغذ دیواری دستگاه اکوسالونت می باشد. استفاده از این دستگاه برای چاپ کاغذ دیواری از مضرات کاغذ دیواری کاسته است. اط آننجا که کاغذهای دیواری در محل زندگی ما و فرزندانمان نصب می گردد نمی توان ازهر نوع دستگاهی برای چاپ کاغذ دیواری استفاده کرد. تماس با جوهرهایی که برای سلامتی انسان مضر می باشد و دارای عوارض می باشند باب میل هیچ خانواده ای نخواهد بود.  به همین دلیل توصیه می شود از دستگاه های چاپ اکوسالنت برای چاپ کاغذ دیواری مدارس، چاپا کاغذ دیواری منزل، چاپ کاغذ دیواری محیط کار و... استفاده نمایید.