پودیوم

پودیوم چیست؟

پودیوم جزو مدرن ترین روش های تبلیغات محصولات در فروشگاه ها و هایپرمارکت هاست. پودیوم ها جایگاهی همچون استندها و شلف ها برای چیدمان محصولات در سیستم قفسه بندی فروشگاه ها با کیفیتی متمایز میباشند. تمامی شرکت ها و برندهایی که از پودیوم برای عرضه ی کالای خود به مشتری استفاد کرده اند با مرور زمان با بازخورد مثبت و رضایت مشتریان روبه رو شده اند. سیستم قفسه بندی پودیوم به شکل جزیره ای می باشد. دلیل این نام گذاری قرارگیری محصولات در پودیوم به شکل جزیره در میان سایر کالاهای موجود در فروشگاه می باشد.
 
پودیوم
پودیوم
پودیوم
پودیوم
پودیوم

انواع پودیوم ها:

پودیوم ها نقش مهمی در فروش محصولات بازی می‌کنند. پودیوم ها یک تجربه ملموس و مجزا از خرید مشتریان خلق می‌کنند که یک تاثیر مهم برفروش می‌گذارند. پودیوم ها از متنوع ترین در نوع خود می باشند. امروزه اشکال و طرح های زیادی از آن ساخته و بکار گرفته می شود. جنس پودیوم ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. متریال بکار رفته در پودیوم ها ام دی اف ، پلکسی، فلز ، پلی کربنات، کارتن پلاست و غیره می باشد.
 

مزایای پودیوم ها:

  • کاربری های مختلف در فضای فروشگاه
  • فراهم کردن فضای بیشتر برای دسترسی چهارطرفه مشتری به کالا
  • پتانسیل بالا در سیستم برندیگ کالا
  • انعطاف پذیری بالا در طراحی
  • امکانات و مزایای مطلوب پودیوم ها سبب شده است که فروشگاها برای معرفی و عرضه تخفیفات ویژه خود  قسمت هایی را در فروشگاه به این صورت (پودیوم،جزیره ای) به محصولات تخفیفی و پر فروش خود را ارائه دهند.

طراحی و ساخت:

نوری گرافیک مفتخر است که با گروه مهندسی طراحی گرافیکی، طراحی سه بعدی و طراحی صنعتی شکیل ترین و کاربردی ترین پودیوم ها را برای فروشگاه های بزرگ و متعدد طراحی و به مرحله ی اجرا برساند. ما بر این باوریم که با فعالیت و خلاقیت می توان جذابیت کار را افزایش داد و تفاوت چشمگیر را در فروشگاه مشاهده نمود. از این رو توفيق ما و وجه تمایز با رقبا در تجارت ،رابطه مستقيم با نحوه ارائه محصولات و خدمات به مشتريان خواهد داشت. گستره ی طراحی ها و پودیوم های ما طیف وسیعی از نیازهای شما و مشتریان را پوشش می دهد.