تبلیغات فروشگاهی

تبلیغات فروشگاهی به تبلیغاتی گفته می شود که در آن از ابزار نمایشی گوناگونی برای معرفی محصول، خدمات و برندینگ کردن استفاده می شود که با پیشرفت علم و تکنولوژی برندسازی و تبلیغات فروشگاهی نیز تغییرات دگرگونی کرده اند. برای بروز ماندن و عقب نماندن از قافله ی رقبا بهتر است شما نیز با انواع برند سازی و تبلیغات فروشگاهی مدرن و امروزی آشنا شده و بهترین آن را برگزینید. اگر به دنبال تبلیغات فروشگاهی هستید، نوری گرافیک به شما کمک می‌کند تا با هر بودجه‌ای و در هر زمانی، تبلیغات خود را در سطح فروشگاه شروع کنید.

تمامی برند ها و مغازه ها در فروشگاه ها دارای تابلو های می باشند که برند یا لوگو بر روی آن حک شده است . اما این کافی نیست. برای گسترده تر کردن تبلیغات فروشگاهی روش های ارازن قیمت و کاربردی نیز وجود دارند که در آن اطلاعات بیشتری از نوع خدمات شما با محتوای قوی درج شده است. در این قسمت پرکاربردترین و مفیدترین روش های تبلیغاتی فروشگاهی آورده شده است.
 

 

ماکت (Maquette or Monumet):

ماکت های تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین روش های تبلیغاتی هستند که در اندازه و سایز های مختلف در فروشگاه ها قابل اجرا می باشند. ماکت ها قطعه ای همانند محصول شرکت شما هستند که در سایز واقعی یا بزرگتز طراحی و اجرا می شوند. ماکت ها توجه عموم را از پیر و جوان به خود جلب کرده و تمامی نگاه ها را به سوی خود جلب میکند. ماکت ها به صورت دو بعدی و با طراحی سه بعدی نیز اجرا و ساخته می شوند.
 

شلف تاکر (Shelf talker):

در میان انبوهی از کالاها و برند های مختلفی که در فروشگاه ها وجود دارد نشان دادن برند خود را به مشتری با ساخت شلف تاکر آغاز کنید. تبلیغات فروشگاهی علاوه بر اطلاع رسانی می تواند راهنمای مشتری به سمت قفسه ی شما نیز باشد. شلف تاکرها بر روی عرض طبقات ساخته می وند و تمامی ارتفاع قفسه را در بر میگیرند. تبلیغ محصولات از این روش تاثیر مثبت هم در یافتن مشتریان جدید و هم نگه داشتن مشتریان قدیمی خواهد داشت. هنگامی که شلف تاکر بر روی قفسه قرار می گیرد از سه جهت راهنمای مشتریان خواهد بود زیرا علاوه بر عرض قفسه بر روی پیشانی قفسه نیز قرار میگیرد.
 

وينـدو فريـز (Window Freeze):

این استیکر  به صـورت دورتادور بر روی ويتـرين فروشگـاه ها نصب می شود.
 
بانتینگ (Bunting):
اگر می خواهید  برند خود را به صورت مکرر در ذهن مشتری جای دهید از این تبلیغ استفاده کنید.در این روش محتوای تبلیغات فروشگاهی بر روی مقوا یا طلق ها چاپ شده و مانند ریسه از یک طرف فروشگاه به طرف دیگر کشیده می شود.
 

 

هنگر یا دنگلر (Dangler or Hanger):

این ابزار تبلیغات فروشگاهی نیز مانند بانتینگ است. با این تفاوت که از سقف فروشگاه آویزان می گردد.  البته بیشتر برای اعلام تخفیفات یا جشنواره ها از این روش تبلیغاتی استفاده می شود. جنس هایی که در این روش بکار گرفته می شود شامل: مقوا ،کارتن لمینتی،کارتن پلاست یا طلق چاپ می باشد. از ویزگی های جالب این نوع تبلیغات این است که فقط مخصوص چاپ دو بعدی نمی باشد. این نوع از تبلیغات فروشگاهی می تواند چند وجهی نیزاجرا شود.